Agroturystyka Sokolec-Zacisze

Gospodarstwo Agroturystyczne"Sokolec-Zacisze" 
  Ul.Kasprowicza 55.   57-450 Ludwikowice
tel. 512776598 tel. stacj. 748725814  
e-mail: annakoziol@interia.euOferujemy  noclegi osobom szukającym prawdziwego wypoczynku, pragnącym ciszy, świeżego powietrza i zieleni. Wieczorową porą oferujemy miłe chwile spędzone przy ognisku lub grillu.
Osoby oczekujące aktywnego wypoczynku znajdą w pobliżu naszego gospodarstwa przepiękne oznakowane trasy piesze i rowerowe wijące się wśród gór, a wielbiciele koni mogą skorzystać z przejażdżek w pobliskim ośrodku,,Harenda'' - (200m).
 Góry Sowie, Kotlina Kłodzka i okolice obfitują w liczne zabytki i inne atrakcje, których niewielką część prezentujemy w dziale ATRAKCJE.
Dla zmotoryzowanych zapewniamy miejsce na samochód oraz rower. Dzieci do 7 lat mogą liczyć na zniżkę 50%. 
 *Oferujemy państwu dwa pokoje 4 osobowe i jeden pokój dwuosobowy, w sumie 10 miejsc noclegowych (max. 12 osób z dwoma dostawkami).
 Pokój piaskowy czteroosobowy przylega do kuchni - z łazienką. Wyposażony jest w cztery łóżka jednoosobowe, szafę na ubrania, stolik z pufami i telewizor.
    Pokój Zielony czteroosobowy, jest połączony z położonym, po tej samej stronie budynku - pokojem żółtym 2-osobowym.Wyposażony jest w cztery łóżka jednoosobowe, stolik z pufami i telewizor,szafki przy łóżkach z lampkami.
        -  Pokój Żółty dwuosobowy -  z łazienką. Wyposażony jest w duże łóżko dwuosobowe i szafki przy łóżku z lampkami.
   
      Nasi goście mają możliwość korzystania z kuchni z pełnym wyposażeniem kuchennym,
   (m. in. kuchenka gazowa, lodówka).
  
    NA TERENIE GOSPODARSTWA:
- zagospodarowany ogród, pełny zieleni, z dostępem do górskiego potoku.
- miejsce do parkowania samochodu.
- kącik do  zabawy dla dzieci; piaskownica, mała zjeżdzalni, domek.
- Do dyspozycji gości, stolik i krzesła turystyczne, leżak jednosoosobowy.
- krąg ogniskowy z podwieszanym grilem.
- drewniana podwieszana ława.
- ławy z parasolem.

                       * Ceny za pobyt (od 25zł) kształtują się w zależności  od długości pobytu *

        *Doba hotelowa zaczyna się o 14.00 w dniu przyjazdu, a kończy o 12.00 w dniu wyjazdu.*
                                   
   Po dokonaniu rezerwacji proszę o dokonanie wpłaty zaliczki w uzgodnionej kwocie na  numer rachunku bankowego.Zadatek nie podlega zwrotowi.
Jest wiele jest miejsc, które zachęcają do odwiedzenia. Jednak to Państwo decydujecie, gdzie spędzicie swój cenny czas, czy będzie to całkowicie zatłoczona miejscowość turystyczna nastawiona na maksymalny zysk, czy może mała spokojna miejscowość jaką jest Sokolec w Górach Sowich.Do naszego gospodarstwa Sokolec-Zacisze, zapraszamy wszystkich gości na letni oraz zimowy wypoczynek w zacisznym i spokojnym miejscu, otoczonym piękną zielenią.
Jeśli chcesz być w Sokolcu w Górach Sowich a jednocześnie mieć ciszę i zaplanowac pobyt w oryginalnym i wyjątkowym miejscu -  to zapraszamy do Agroturystyki Sokolec-Zacisze.